https://zusklasterec.cz/google178437c3ac62faf0.html

PŘIHLÁŠKA 2/soubor

Tuto přihlášku vyplňuje vedoucí souboru nebo choreograf. 

Jde o choreografie: A) nominované z celostátní přehlídky TANEC, TANEC 2024 nebo jiných festivalů a přehlídek; B) choreografie z krajských kol s oceněním vyjadřující kvalitu díla; C) jiné choreografie musí být konzultovány s organizátorem

Účastnický poplatek za osobu v souboru - účast celého festivalu: 2.900,-/osobu (bez ubytování)

Pasivní účastník souboru (a vedoucí souborů): 1850,- Kč (neúčastní se aktivně tanečních workshopů) - zahrnuje pouze večerní představení a Malé sympózium. POZOR!!! VYPLNÍ PRIHLÁŠKU NA MALÉ SYPÓZIUM. NE ZDE!!!

Platby probíhají formou faktury vystavené pro daný soubor (vysílající škola nebo na vedoucího souboru) celkově. Lze domluvit (pouze předem!) zaplacením na místě, kdy platícím je vedoucí souboru nebo jedna osoba za celý soubor (např., kdy si členové souboru přispívají sami)!

PŘÍJEZD A PREZENTACE JIŽ .....!!!! (viz rozpis)

Ubytování a stravování. Účastnický poplatek nezahrnuje stravování a ubytování. Stravování je vlastní náklady, lze požádat o zajištění v nedaleké restauraci. Také možno požádat o nocleh ve vlastním spacáku ve škole - příspěvek na energie 200,-/osoba bude součást navýšení účastnického poplatku)

V případě souboru, který se bude účastnit pouze představení, mu bude účtován organizačně-technický poplatek 500,- Kč (bez účasti na dílnách, v případě, že ten den se stihnou účastnit některých z dílen, tak poplatek činí +400,-/osoba/1 dílna.)

Odeslání této přihlášky je závazné a v případě jakýchkoli změn je potřeba kontaktovat organizátora akce. Organizátor si vyhrazuje právo akci zrušit v případě nepříznivé pandemické situace. Platba bude vrácena v plné výši.