https://zusklasterec.cz/google178437c3ac62faf0.html

SOUTĚŽE A PŘEHLÍDKY

Naši žáci se pravidelně účastní různých soutěží v hudebním a výtvarném oboru a hodnocených přehlídek v tanečním a literárně-dramatickém oboru

Naše škola pořádá okresní kola soutěží ZUŠ, vyhlášené prostřednictvím MŠMT, ve hře na kytaru a v tanečním obor a nově také v sólovém a komorním zpěvu.

OKO TANCE
OKO TANCE

Výsledky jednotlivých kol našich žáků

Výtvarný obor každoročně slaví úspěch přijetí svých žáků na střední umělecké školy. Ani tentokrát tomu není jinak. A není tomu jinak i s dalšími výbornými umístěními v soutěžích, jako např. Tereza Doležalová, jejíž výtvarný návrh pro Dětské sklářské sympozium v Kamenickém Šenově, patřil mezi nejlepší z Ústeckého kraje a bodově mezi nejlepší v republice

Krajské kolo v sólovém zpěvu absolvovala Kira Raufstejnová, a to velmi výborně. Získala 2. místo ve své kategorii. Děkujeme za přípravu paní učitelce Oldřišce Krymové a za doprovod Janě Charvátové.

Tanečníci a učitelé naší školy získali další ocenění jejich choreografické práce, a to v Ústí nad Labem, kde tančili na prknech Městského divadla v rámci krajské přehlídky dětských skupin scénického tance pořádané NIPOS Praha:

oc za přirozený hlasový projev - chor. MĚSÍC (Olga Rambousková)

oc. za využití pohybového materiálu z dějin tance - Čaj De Montespan (Zora Breczková)

oc. za vklad tanečnic při uchopení společenského tématu a návrh na postup do Celostátní přehlídky- GALERIE (Zora Breczková)

oc. volbu tématu přiměřeného věku - TO NEJLEPŠÍ MÍSTO (Olga Rambousková)

Gratulujeme!!!!

OKO TANCE - okresní kolo tanečních oborů ZUŠ, konané 15.3. 2022 v KC Klášterec nad Ohří bylo také pro naší školu úspěšné a většina choreografií pojede náš okres a kraj reprezentovat do krajského kola. Jsou to:

  • MĚSÍC - Tělomluva 2 - Zlaté pásmo s postupem
  • TVARO-HRANÍ - 3. ročník - Zlaté pásmo s návrhem na postup a oceněním za jemnost a čistotu v tanci
  • TÁNÍ - 6. ročník - Zlaté pásmo s postupem
  • ČAJ DE MONTESPAN - 7. ročník - Zlaté pásmo s postupem
  • GALERIE - 7. ročník - Zlaté pásmo s postupem
  • JAK MOC? - II. stupeň - Zlaté pásmo s postupem
  • MOTÝLÍ PROBUZENÍ - Tělomluva 1 - stříbrné pásmo s oceněním za prostorové cítění a přirozený dětský projev
  • NA NEBI - 3. ročník - Bronzové pásmo


Okresní kolo v sólovém a komorním zpěvu, konané 9.3. v ZUŠ Klášterci nad Ohří bylo krásným dnem v příjemné atmosféře. Tento klid přinesl naším žákům tato umístění a postup do krajského kola:

Kiře Raufsteinové 1. místo s postupem   GRATULACE!!!

Jasmíně Šestákové 2. místo

Mariánce Šestákové 2. místo

Hertě Hudákové 3. místo

Adéle Srbové 3.místo s oceněním za muzikální projev


Okresní kolo ve hře na dřevěné a žesťové dechové nástroje konané 15.03.2022 v ZUŠ KS Kadaň, přineslo naší škole krásné výsledky. Sourozencům Lindě Hodicové (příčná flétna) a Dominiku Hodicovi (pozoun) byla udělena 1. místa a Dominik pojede reprezentovat naší školu také do krajského kola. GRATULUJEME!!!